Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Обслуговування охоронної сигналізації

Наявністю сигналізації зараз нікого не здивуєш. Вони встановлюються повсюдно - не тільки на підприємствах, офісах і магазинах, але і в приватних будинках і квартирах. Люди вже давно зжилися з думкою про те, що за безпеку треба платити, а за безпечність - розплачуватися. Однак варто пам'ятати про те, що мало лише оплатити установку і підключення. Обслуговування охоронної сигналізації важливий етап. Його доручити ви можете фахівцям нашої компанії.

Навіщо здійснювати обслуговування охоронної сигналізації?

Зараз є маса варіантів сигналізацій і підключень систем. Деякі стоять на балансі фірми, що передбачає постійне внесення абонентської плати. У цьому випадку часто можна розраховувати не тільки на своєчасний виїзд охоронної бригади в разі виникнення небезпеки, а й на обслуговування встановленого обладнання.

Але є й чимало об'єктів, в яких сигналізація встановлена ​​без прив'язки до якоїсь охоронної фірми. В цьому випадку при несанкціонованому проникненні сигналізація відправить сигнал на задані телефони - у вигляді дзвінка або смс-повідомлення з сигналом тривоги. Сучасні сигналізації мають гарне програмне забезпечення, яке дозволяє відстежувати стан системи з будь-якої точки світу. Для цього всього лише знадобиться доступ в інтернет.

Як правило, в комплект сигналізації входять:

  • Датчики руху. При наявності дрібних тварин, можна відрегулювати чутливість датчиків, щоб вони не реагували, наприклад, до ваги в 5 кілограмів. Але якщо присутній великий собака, це буде проблема, адже вага її практично дорівнює вазі людини. Також датчики можна налаштувати, щоб вони не реагували на рухи на сантиметрів 50-80 від статі в висоту. Це також захистить від помилкових спрацьовувань при наявності тварин.
  • Датчик відкриття. Його найбільш доречно ставити на двері. А ось на вікна неефективно, адже переважна більшість злочинців не відкривають сворке вікна, а віджимають склопакет з штапика. В цьому випадку датчик не спрацює.
  • Датчики задимлення. Вони спрацьовують при виникненні пожежі. Краще утриматися від їх установки в місцях куріння або, якщо на кухні щось часто активно підгорає і утворюється задимлення.
  • Сирена. Її, як правило встановлюють поза об'єктом. Її мета - налякати зловмисників і привернути увагу оточуючих до того, що відбувається протиправне діяння. Сирена може бути, як тільки звукова, так світло-звукова, що дуже ефективно в темний час доби.
  • Кнопка тривоги. Вона може бути як стаціонарною, так переносний. При її натисканні може запускатися сирена або відправлятися повідомлення про неправомірну ситуації по заданому каналу інформування.
  • Головний пристрій. Саме до нього надходять сигнали від датчиків, саме воно запускає сирену і відправляє сигнал тривоги в охоронну компанію, на пульт охорони або на телефон. Також даний пристрій запускає сирену.

Будь-які датчики можуть вийти з ладу, а головний пристрій може потребувати оновлення і програмуванні. Для того щоб не мучити себе непотрібними опціями і не розбиратися у всіх премудростях роботи пристрою, краще звернутися до фахівців і доручити це їм.

Обслуговування охоронної сигналізації без складнощів

Наші фахівці знають всі про сучасних сигналізаційних пристроях. Тому яку б ви сигналізацію не вибрали, ми точно зможемо бути корисними вам. Обслуговування охоронної сигналізації з нами - це доступні ціни, високий рівень сервісу. Виїжджаємо оперативно, звертайтеся!