Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі

Обслуговування охоронної сигналізації

Наявністю сигналізації зараз нікого не здивуєш. Вони встановлюються повсюдно - не тільки на підприємствах, офісах і магазинах, але і в приватних будинках і квартирах. Люди вже давно зжилися з думкою про те, що за безпеку треба платити, а за безпечність - розплачуватися. Однак варто пам'ятати про те, що мало лише оплатити установку і підключення. Обслуговування охоронної сигналізації важливий етап. Його доручити ви можете фахівцям нашої компанії.

Навіщо здійснювати обслуговування охоронної сигналізації?

Зараз є маса варіантів сигналізацій і підключень систем. Деякі стоять на балансі фірми, що передбачає постійне внесення абонентської плати. У цьому випадку часто можна розраховувати не тільки на своєчасний виїзд охоронної бригади в разі виникнення небезпеки, а й на обслуговування встановленого обладнання.

Але є й чимало об'єктів, в яких сигналізація встановлена ​​без прив'язки до якоїсь охоронної фірми. В цьому випадку при несанкціонованому проникненні сигналізація відправить сигнал на задані телефони - у вигляді дзвінка або смс-повідомлення з сигналом тривоги. Сучасні сигналізації мають гарне програмне забезпечення, яке дозволяє відстежувати стан системи з будь-якої точки світу. Для цього всього лише знадобиться доступ в інтернет.

Як правило, в комплект сигналізації входять:

  • Датчики руху. При наявності дрібних тварин, можна відрегулювати чутливість датчиків, щоб вони не реагували, наприклад, до ваги в 5 кілограмів. Але якщо присутній великий собака, це буде проблема, адже вага її практично дорівнює вазі людини. Також датчики можна налаштувати, щоб вони не реагували на рухи на сантиметрів 50-80 від статі в висоту. Це також захистить від помилкових спрацьовувань при наявності тварин.
  • Датчик відкриття. Його найбільш доречно ставити на двері. А ось на вікна неефективно, адже переважна більшість злочинців не відкривають сворке вікна, а віджимають склопакет з штапика. В цьому випадку датчик не спрацює.
  • Датчики задимлення. Вони спрацьовують при виникненні пожежі. Краще утриматися від їх установки в місцях куріння або, якщо на кухні щось часто активно підгорає і утворюється задимлення.
  • Сирена. Її, як правило встановлюють поза об'єктом. Її мета - налякати зловмисників і привернути увагу оточуючих до того, що відбувається протиправне діяння. Сирена може бути, як тільки звукова, так світло-звукова, що дуже ефективно в темний час доби.
  • Кнопка тривоги. Вона може бути як стаціонарною, так переносний. При її натисканні може запускатися сирена або відправлятися повідомлення про неправомірну ситуації по заданому каналу інформування.
  • Головний пристрій. Саме до нього надходять сигнали від датчиків, саме воно запускає сирену і відправляє сигнал тривоги в охоронну компанію, на пульт охорони або на телефон. Також даний пристрій запускає сирену.

Будь-які датчики можуть вийти з ладу, а головний пристрій може потребувати оновлення і програмуванні. Для того щоб не мучити себе непотрібними опціями і не розбиратися у всіх премудростях роботи пристрою, краще звернутися до фахівців і доручити це їм.

Обслуговування охоронної сигналізації без складнощів

Наші фахівці знають всі про сучасних сигналізаційних пристроях. Тому яку б ви сигналізацію не вибрали, ми точно зможемо бути корисними вам. Обслуговування охоронної сигналізації з нами - це доступні ціни, високий рівень сервісу. Виїжджаємо оперативно, звертайтеся!

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Чому ми
Гарантійне обслуговування 24 місяці
КП за 1 годину
Безкоштовний виїзд інженера не пізніше 24 годин
Більше 17 років успішної роботи
Весь спектр послуг від проектування до обслуговування
Кваліфікований персонал
Ми забезпечимо Вашій компанії
Захист від пожежі
Індивідуальні проекти
Монтаж системи
Цілодобовий моніторинг
Виїзд групи реагування
Технічна підтримка 24/7/365
Регламентне і сервісне обслуговування
Пожежна безпека під ключ
Офіс
Кафе
Банк
Магазин
Склад
Аптека
Готель
Ресторан
Ювелірний магазин
Автосервіс
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Ми організували роботу пожежної безпеки
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі