Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Забезпечення пожежної безпеки

Пожежа - найстрашніше, що може трапитися. Язики полум'я буквально в секунди пожирають все навколо, безповоротно псують майно, калічать і забирають людські життя. Як свідчать професійні пожежники, при виникненні вогнища, його потрібно моментально гасити, не втрачаючи дорогоцінний час. Це викликано тим, що в самій початковій стадії, поки вогонь не спалахнув, впоратися не просто, але в рази простіше. А, якщо полум'я набрало сили і розбушувалося, то часто єдине, що залишається - локалізувати горіння, не давши йому перекинутися на інші об'єкти. Причому мова йде саме про роботу професіоналів - навіть їм не завжди під силу врятувати майно і життя при сильному вогні, а звичайні люди і зовсім не зможуть впоратися із завданням і навіть більше - можуть поплатитися за спроби своїм власним життям.

Саме тому просто обов'язково заздалегідь провести забезпечення пожежної безпеки. У нашій компанії є все для реалізації даного завдання - від обладнання до фахівців, які візьмуть на себе виконання поставленого завдання.

Забезпечення пожежної безпеки: на якому етапі починати?

Неможливо переоцінити важливість дій, спрямованих на захист від пожежі. Вкладені кошти в цей захід можуть здатися досить істотними. Однак, якщо раптом пожежа трапиться, наслідки його будуть просто жахливими і витрати на їх усунення в багато разів перевершать ту суму, що довелося б викласти на пожежні сигналізації.

Що стосується того, на якому етапі обладнання приміщення варто втілювати забезпечення пожежної безпеки, то найбільш простим варіантом стане початок ремонтних робіт в приміщенні. Тоді набагато простіше закласти всі необхідні пристосування і передбачити місця їх розміщення.

Але, якщо ремонт вже виконано, то все одно немає сенсу відкладати цю процедуру. В принципі, сучасні пристосування не становлять труднощів в монтажі. Наприклад, є не тільки провідні, але і бездротові датчики пожежної сигналізації. Правда, бездротові стоять на порядок дорожче, зате не порушують естетику приміщення. Якщо ж естетика не важлива, можна в будь-який момент вдатися до проводовим.

У будь-якому випадку, чим раніше ви вирішите подбати про захист приміщення від пожежі, тим краще. Ось приблизний план дій:

  • Виклик нашого фахівця. Ми приїдемо в зручний для вас час, оглянемо об'єкт і зможемо дати за місцем кваліфіковані консультації, виходячи з ваших запитів, побажань та реалій об'єкта.
  • Складання кошторису і підбір оптимальних приладів. Виходячи з поставленого завдання і наявного бюджету, підберемо для вас найбільш ефективні варіанти вирішення поставленого завдання.
  • Монтаж обладнання. Важливо не тільки правильно підібрати необхідне обладнання, але і правильно його розмістити - согласнотребованіям пожежної безпеки і здорового глузду. Ми впораємося з цим завданням на всі сто.

Після проведення всіх робіт, клієнтів не кидаємо і гарантуємо гарантійне та пост-гарантійне обслуговування об'єкта. Наприклад, можемо провести ревізію коштів пожежної безпеки, зробити заправку вогнегасників, замінити вийшли з ладу пристрою.

Примітно і те, що з нами забезпечення пожежної безпеки обійдеться в цілком прийнятну вартість, що допоможе вам вибрати дійсно ефективні засоби, без ризику для бюджету.