Work Time
Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі

Чи потрібна пожежна сигналізація в магазині?

Не можна ігнорувати ризик займання, особливо в великих складських і торгових приміщеннях. Вогонь може знищити товари на велику суму, завдаючи суттєвих збитків власнику, а про жертви з боку покупців, працівників і думати навіть не хочеться. Тому в магазині завжди повинна бути пожежна сигналізація. Не кажучи вже про те, що в чинному законодавстві є положення про обов'язкове встановлення на торгових точках систем пожежогасіння та попереджувальних сигналів.

Причини установки сигналізації

Порушення нормативів щодо забезпечення безпеки в торговому закладі може загрожувати власнику штрафом або закриттям його бізнесу. Тому при відкритті магазину інспекція перевіряє наявність пристосувань для пожежогасіння, сигналізації.

При спалахи ступінь шкоди залежить від швидкості поширення вогню. Справитися з пожежею до того, як він заподіє великої шкоди, без спеціальних засобів і сигналізації практично неможливо. Без системи оповіщення стає важко проводити евакуацію відвідувачів торгового залу, її відсутність уповільнює інформування пожежної служби.

Практично в кожному магазині є товари, які відносяться до категорії легкозаймистих або горючих. Вони можуть стати причиною швидкого поширення вогню. Безпосередньо причинами загоряння бувають:

  • порушення вимог пожежної безпеки;
  • замикання електропроводки;
  • поломки систем вентиляції, освітлення або кондиціонування;
  • несправні обігрівачі.

Установка в магазині пожежної сигналізації дозволяє мінімізувати збиток. Буде забезпечено своєчасне інформування про коротке замикання, виникнення диму, підозрілий підвищенні температури.

Крім того, співробітники і відвідувачі будуть вчасно сповіщені про небезпечну ситуацію, що полегшить їх висновок з будівлі. Сигнал про виникнення пожежі при цьому передається і в пожежну службу, завдяки чому фахівці зможуть швидко прибути, згасити вогонь. Також спрацюють системи пожежогасіння, автономні вентиляції, які видалять дим із приміщення.

Як вибрати сигналізацію?

Перш за все необхідно визначитися з організацією, яка буде займатися монтажем системи пожежної безпеки. Компанії, які здійснюють установку таких систем, мають спеціальну ліцензію. Тільки організація, у якій є відповідний дозвіл, може займатися монтажем пожежної сигналізації. Якщо залучаються організації без ліцензії, можна отримати штраф і заборона на використання купленого устаткування.

Вибір системи пожежної сигналізації залежить від площі і особливостей магазину, специфіки товарів, бюджету власника. Більшість компаній пропонують торговим точкам три типи обладнання пожежної сигналізації.


  1. Адресна система, яка передає сигнал по радіозв'язку на центральний пульт. Після отримання інформації про небезпечну ситуацію до магазину виїжджає пожежна служба.
  2. Другий вид - це схожа адресна система. Відмінність в тому, що вона передає сигнал за допомогою струму за спеціальними проводам. Перші два види воліють купувати, встановлювати для великих торгових центрів.
  3. Аналогова система, що має теплові і димові сповіщувачі, а також датчики, які фіксують поширення відкритого вогню. Таку схему вибирають для невеликих і середніх за розміром магазинів, найчастіше встановлюють в наш час.

У компанії FireSecurity досвідчені і кваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати і замовити за вигідною вартості пожежну сигналізацію, яка підійде вашій торговій точці. Гарантовано відповідність усім нормативам, встановленим законодавством.

Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Чому ми
Гарантійне обслуговування 24 місяці
КП за 1 годину
Безкоштовний виїзд інженера не пізніше 24 годин
Більше 17 років успішної роботи
Весь спектр послуг від проектування до обслуговування
Кваліфікований персонал
Ми забезпечимо Вашій компанії
Захист від пожежі
Індивідуальні проекти
Монтаж системи
Цілодобовий моніторинг
Виїзд групи реагування
Технічна підтримка 24/7/365
Регламентне і сервісне обслуговування
Пожежна безпека під ключ
Офіс
Кафе
Банк
Магазин
Склад
Аптека
Готель
Ресторан
Ювелірний магазин
Автосервіс
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі
Ми організували роботу пожежної безпеки
Готове рішення пожежної сигналізації
Ми пропонуємо готовий комплект пожежної сигналізації, який підійде для ефективного захисту вашого бізнесу від пожежі