Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Замовити монтаж систем пожежної безпеки під ключ

Монтаж систем пожежної безпеки Fire Security

Пожежна безпека, монтаж системи якої здійснює компанія FireSecurity, це серйозне питання, яке вимагає відповідального підходу. У разі загрози сигналізація екстрено сповістить про НС. Крім того, вона допоможе швидко виявити джерело загоряння, перенаправить виклик фахівцям.

Пожежна сигналізація відмінно інтегрується з іншими системами розумного будинку, забезпечує високий рівень безпеки в будівлях різного призначення - на заводах, в школах, офісах і так далі . При установці наші фахівці дотримуються правил, які регламентують пожежні безпеки, тому в високоякісної роботі сумніватися не доводиться.

Монтаж засобів систем пожежної безпеки в інтернет магазин пожежної безпеки Fire Security

Чи плануєте провести монтаж засобів пожежної безпеки? Необхідно знати, що вони поділяються на кілька видів.

  1. неадресними (порогові). Призначені для установки на невеликих об'єктах. У кожного датчика є свої пороги активації. Наприклад, тепловий сповіщувач при конкретних температурних показниках передає сигнали на централізовану панель, а якщо температура в межах норми - датчики мовчать.
  2. Адресні. Ідеальний варіант для об'єктів середнього і великого розміру.
  3. Адресно-аналогові. Найбільш поширений і затребуваний варіант, відрізняється функціональністю. Аналіз даних, що надходять відбувається на постійній основі.

Співробітники компанії FireSecurity монтаж систем пожежної безпеки проводять з урахуванням вимог замовника, а також виходячи з технічних параметрів приміщень, об'єктів.

Пожежна безпека: обслуговування, установка

Монтаж засобів забезпечення пожежної безпеки здійснюється в кілька етапів:

  • формування техзавдання;
  • проектування системи;
  • укладання кабелів;
  • установка устаткування;
  • перевірка;
  • здача об'єкта.

В першу чергу, групою фахівців формується техзавдання. Обов'язково дотримуються встановлені правила і норми держстандартів. Об'єкт комплексно досліджується, вивчаються його архітектурні та конструкторські особливості.

На наступному етапі проектується система. Відбувається це індивідуально для кожного об'єкта. Варто відзначити, що наша компанія - лідер по монтажу пожежної сигналізації, ми завжди дотримуємося норм безпеки, встановлюємо обладнання згідно з правилами. На цьому етапі важливо максимально грамотно вибрати обладнання, яке буде просто експлуатувати і обслуговувати надалі. Обов'язково враховується можливість модернізації.

Після проектних робіт фахівці прокладають кабельні траси і встановлюють обладнання - датчики, сповіщувачі, камери, засоби гасіння пожеж і так далі. По закінченню монтажу система запускається і здається в експлуатацію. Відбувається це тільки після ретельної перевірки функціональності. Цей етап також передбачає навчання персоналу роботі з обладнанням, а також правилам реагування при НС. Наша компанія пройшла ліцензування діяльності з монтажу засобів пожежної безпеки, має всю відповідну документацію.

Пожежна безпека, її обслуговування і монтаж - пріоритетний напрямок нашої діяльності. Замовити послугу з встановлення систем можна на сайті компанії або за телефонами. Наші експерти проведуть високопрофесійну консультацію, допоможуть підібрати оптимальне Техобеспечение і здійснять установку оперативно. Є ліцензія на монтаж засобів пожежної безпеки, діють прийнятні ціни і зручні способи оплати.