Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Інтернет магазин охоронних систем безпеки

Питання безпеки просто не може не стояти гостро. Про її забезпеченні потрібно постійно піклуватися. Раніше для цих цілей була доступна лише фізична охорона, що доставляло чимало клопоту. Це і вплив людського фактора, і постійна присутність штату людей, і значні витрати на зарплатну частину.

Зараз же все набагато простіше. Наприклад, наш інтернет магазин охоронних систем безпеки пропонує широкий асортимент рішень для вашого дому та бізнесу. У цій сфері працюємо давно і можемо запропонувати виключно високий рівень сервісу і гарантію на всі комплектуючі та роботи наших майстрів.

Кращий інтернет магазин охоронних систем безпеки

Які вимоги ви висуваєте і яким би хотіли бачити інтернет магазин охоронних систем безпеки? Думаємо, ми відповідаємо вашим запитам:

  1. Пропонуємо широкий асортимент товарів для вирішення будь-яких охоронних питань. Просто визначитеся з завданням, і ми запропонуємо вам те, що найкраще підійде для цієї мети.
  2. Прийнятна цінова політика. Завдяки цьому можна вписатися в будь-який бюджет. Постараємося запропонувати кращий варіант на вашу суму.
  3. Тільки оригінальна продукція. Цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо виключно оригінальну продукцію заявлених брендів.
  4. Гарантія та післягарантійне обслуговування. Ми впевнені в якості запропонованої продукції, тому видаємо гарантію і на самі вироби, і на виконані нашими майстрами роботи.
  5. Продаж і установка. Якщо ви перебуваєте в Києві або Київській області, зможемо не тільки запропонувати товари для забезпечення безпеки, але і виконати їх установку. Працюємо комплексно - від виїзної консультації та складання проекту, до установки і обслуговування.
  6. Відправка по Україні. Інтернет магазин охоронних систем безпеки працює по всій Україні - всі товари відправляємо компаніями-перевізниками за вашим вибором. В середньому, від моменту замовлення до отримання посилки проходить 2 дні.

А ще ми надаємо безкоштовні консультації та підбір охоронних систем. Просто розкажіть детально про об'єкт і тому, що хочете отримати від встановленої системи і приблизний бюджет. Досить швидко ми опрацюємо вашу заявку і складемо список комплектуючих, що відповідають вашому запиту.

Інтернет магазин охоронних систем безпеки: вибираємо відповідні пристрої

Перш ніж приступати до покупок, важливо визначитися хоча б з тим, який саме результат ви хочете отримати. Наприклад, якщо вас цікавить лише відлякування можливих злодюжок, можна поставити датчики-сирени, які реагують на рухи і моментально включають гучний сигнал сирени. Якщо ж вам важливо мати можливість отримувати повідомлення про відкриття вікон, дверей, спрацьовуванні датчиків рухів - потрібна ціла система. Вона може відправляти повідомлення на телефон і на пульт охоронної компанії - за вашим вибором. Також є варіанти камер відеоспостереження і датчиків задимлення. Наш інтернет магазин охоронних систем безпеки пропонує все розумні гаджети для забезпечення безпеки вашого об'єкта.