Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Проведення інструктажів з пожежної безпеки

Чинне законодавство передбачає, що на будь-якому підприємстві повинна бути документація з пожежної безпеки, в тому числі інструктажі. Відомо, що як на виробництві, так і в побуті, саме людина є основною причиною виникнення пожеж. Саме тому важливо замовити інструктажі з пожежної безпеки відповідно до профілю своєї компанії і своєчасно проводити заходи з вивчення протипожежних норм і перевірку знань.

Проведення інструктажів з пожежної безпеки в компанії

Не тільки на виробництві, а й у звичайному офісі, всі працівники повинні проходити інструктажі з пожежної безпеки. Потенційну небезпеку таїть в собі як технологічне обладнання, так і оргтехніка і навіть побутові пристрої. Крім безпечного використання пристроїв, персонал повинен чітко знати, як поводитися в екстрених ситуаціях, щоб зберегти життя і здоров'я, а також матеріальні цінності. Саме для цього проводять інструктажі таких видів:

  • вступні;
  • первинні;
  • повторні;
  • позапланові;
  • Цільові.

Багато хто вважає, що можна обмежитися скачуванням стандартного комплекту документації з пожежної безпеки або взяти копії у колег з іншого підприємства. Такий спосіб не можна назвати правильним, так як інструкції для різних видів робіт мають ряд важливих відмінностей і загальний варіант просто не існує.

Крім того, що знання правил пожежної безпеки важливі для співробітників, кожен керівник повинен пам'ятати, що він не застрахований від візиту перевіряючих. При аудиті компанії наявності вогнегасника, плану евакуації і наказу про відповідальну особу буде недостатньо. Перевіряючі неодмінно захочуть побачити журнали з пожежної безпеки та матеріали, відповідно до яких проводяться заняття зі співробітниками. Відсутність документації - серйозний привід накласти штраф на фірму і особисто на керівника, а іноді і призупинити роботу виробництва або установи.

Як замовити інструктажі з техніки безпеки

Щоб не зіткнутися з проблемами, краще придбати все необхідне своєчасно. Тим більше, що сьогодні замовити інструктажі з пожежної безпеки можна зовсім недорого. Розробкою комплекту документів для проведення інструктажів повинні займатися професіонали, які мають профільну освіту і досвід роботи. При складанні пакету враховуються десятки чинників, які є принциповими з точки зору забезпечення протипожежної безпеки.

Наша компанія багато років працює в галузі охорони праці і готова запропонувати професійні послуги з розробки пакету документації для підприємства будь-якої галузі виробництва. Ми добре знаємо, що потрібно для того, щоб ваша компанія була повністю укомплектована всіма необхідними журналами та інструкціями відповідно до чинного законодавства. Зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони докладніше розкажуть про послуги, які ми готові вам надати.