Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Вогнезахисна обробка під ключ

Вогнезахисна обробка

Сучасні системи пожежогасіння – кардинальні заходи, що попереджають знищенню вогнем цінного майна. Компанія Fire Security надає комплекс заходів вогнезахисту, що захищають будівлю, її інтер'єр, запобігаючи виникненню і поширенню пожежі.

Головні частини конструкції сучасних будівель не здатні до самозаймання, до того ж вони не підтримують цей процес. Але ключові елементи, такі як: вікна, двері, ферми даху, міжкімнатні перегородки й внутрішнє оздоблення, в більшості випадків виготовляються з матеріалів, що схильні до горіння. Для захисту даних частин конструкції необхідно вживати обладнання, що відвертає виникнення й поширення вогню.

Послуги з організації вогнезахисту

Компанія Fire Security надає наступні послуги, що запобігають виникненню процесу горіння, його поширенню:

  1. Просочення поверхонь, схильних до горіння. Засоби, що використовуються для даної процедури, мають відповідні сертифікати якості, вони безпечні для здоров'я тих, хто буде знаходитися в приміщенні. Матеріали не мають неприємний запах, підходять для застосування в житлових приміщеннях.
  2. Штукатурення вертикальних елементів будівлі. У разі виникнення полум'я дана методика дозволяє локалізувати вогонь на ділянці загоряння, без необхідності постійного спостереження.
  3. Обмотка ділянок систем життєзабезпечення, що становлять загрозу. Електричні дроти високої напруги, труби теплотраси – це потенційні джерела температурного впливу на об'єкти, що знаходяться в приміщенні.
  4. Фарбування дерев'яних і металевих елементів будівлі. В наслідок цього при виникненні іскри випадково (коротке замикання) чи під час робочого процесу (робота зварювального апарату, болгарки) вона не контактує з поверхнею конструкції.
  5. Вогнестійке облицювання залізних конструкцій. Вплив високої температури знижує міцність будь-якого металу. Дана методика вогнезахисту застосовується в будівлях, які виготовлені за методом монтування сендвіч-панелей.
  6. Заповнення пустот електричних магістралей. Використовується в виробничих будівлях з великим споживанням електроенергії для запобігання поширенню вогню.

Окрім наданого переліку послуг з вогнезахисту, компанія Fire Security проводить обслуговування встановлених систем. Деталі надання послуги з вогнезахисту й цінову політику компанії ви можете дізнатися в офісі нашої компанії, або зателефонувавши за вказаними телефонами.