Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Дренчерної установки пожежогасіння

Силу і могутність вогню поважали з давніх часів. Люди поклонялися богу вогню, приносили йому жертви. Полум'я діє заворожуюче, сприяє заспокоєнню. А сам вогонь широко використовується в різних сферах життя будь-якої людини - без вогню важко приготувати їжу, вогонь часто використовується для опалювальних цілей, знайшов він своє застосування і на виробництві.

Однак не варто вважати, що за стільки років його експлуатації ми приручили полум'я. Воно небезпечно і неправильно. І будь-яка недбалість може призвести до сумних наслідків. Буквально за лічені хвилини вогонь може знищити величезну площу і забрати життя людей. Тому акуратність і передбачливість повинні бути обов'язково правилами.

Для цих цілей, в нашій компанії може бути замовлена ​​пожежна сигналізація під ключ. З нею ви можете бути впевнені: якщо пожежа і трапиться, у вас є всі шанси його подолати.

Одним з популярних типів установок для пожежогасіння на підприємстві є дренчерні установки пожежогасіння. Про них і піде мова далі.

Що собою являють дренчерні установки пожежогасіння?

Якщо мова йде не про житловому об'єкті, а про велику промисловій базі або складському об'єкті, має сенс розглянути дренчерні установки пожежогасіння.

Саме по собі слово "дренч" прийшло до нас з англійської мови і означає «зрошувати». Це в повній мірі відповідає ефекту, одержуваного від використання таких установок.

Переваги такого пожежогасіння досить солідні:

  • Ефективність. Дренчери здатні швидко погасити невелику пожежу. А якщо полум'я велике, то локалізувати його і не дати поширитися по території.
  • Відносна дешевизна. Такі установки коштують порівняно недорого. Та й процес гасіння має невелику вартість так як відбувається за рахунок води.
  • Невибагливість. Установки можуть встановлюватися навіть у тих приміщеннях, де немає постійного опалення і взимку температура опускається нижче нуля градусів.

Дренчерної установки можуть працювати як в автоматичному режимі, так і бути активовуємо в ручну. У деяких випадках можна використовувати в парі з датчиками підвищення температури і задимлення, а в деяких - можуть активуватися спеціальним замком, який при підвищенні температури руйнується і пускає в хід установки.

Дренчерної установки пожежогасіння: особливі вимоги

Так як Дренчерні гасіння пожеж відбувається за допомогою води, в обов'язковому порядку повинно бути в наявності не менше двох ємностей з водою. Як тільки перший резервуар вичерпався, вода повинна починати надходити з іншого. Це дозволить бути впевненим в результаті.

Також варто розуміти правильність розміщення дренчерів. Вони можуть бути змонтовані, як вертикально, так і горизонтально. Один Дренчер може охоплювати до 9 метрів квадратних. Однак рекомендується їх розміщувати на відстані близько 3 метрів один від одного. А при монтажі біля стіни, потрібно відступ в 1,5 метра.

Наші фахівці мають великий досвід роботи з дренчерними установками пожежогасіння та будуть раді проконсультувати вас. Звертайтеся!