Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Купити пожежне обладнання

Комплексний захист будь-якого об'єкта господарювання від загоряння, попередження пожежної ситуації і необхідна безпека забезпечується пожежним обладнанням.

Використання відповідного сучасного обладнання дозволяє оперативно і ефективно усунути вогнища пожежі, зберігши майно підприємства і життя його співробітників. Законодавство України зобов'язує купити пожежне обладнання кожній юридичній особі, в тому числі власникам знову відкриваються виробничих підприємств, складських приміщень, фабрично-цехових і всіх інших будівель великої площі. Також пожежне обладнання є професійним інвентарем співробітників служб пожежної безпеки, тому його оновлення періодично необхідно їм.

Де можна купити пожежне обладнання в асортименті?

Якщо ви звикли слідувати нормам Закону та нести відповідальність за свої майнові цінності, а також за здоров'я і життя працюючих на вашому об'єкті людей, вам варто подбати про придбання протипожежного інвентарю.

Компанія Fire Security пропонує вам купити пожежне обладнання різних типів, категорій:

  • всі види вогнегасників, в тому числі порошкові і вуглекислотні, а також необхідні комплектуючі до них у вигляді запасних частин і кріпильних елементів;
  • обладнання типу пожежних шаф, ящиків, розподільних щитів і стендів з відповідним протипожежним інвентарем;
  • рукави пожежні напірної і усмоктувальної специфіки, гідранти, підставки під них, вентилі, мотопомпи;
  • оповіщають і вказівні таблички, що стосуються пожежної безпеки;
  • засоби, що використовуються під час протипожежної евакуації;
  • системи пожежних сигналізацій і пожежогасіння, в тому числі обладнання, що забезпечує протидимний захист, моніторинг та автоматизацію відповідних систем, а також централізоване спостереження.

Наш сервіс включає не тільки реалізацію протипожежного обладнання, але і проектування пожежних систем, їх професійний монтаж під ключ і подальше технічне обслуговування.

Чому купити пожежне обладнання коштує у нас?

У нас ви зможе купити пожежне обладнання останнього покоління, що відповідає найвищим світовим стандартам. Ми гарантуємо, що таке оснащення здатне захистити ваші матеріальні цінності і людей, забезпечивши їх безпеку.

Крім того, обладнання, яке пропонує Fire Security, відрізняє ряд переваг:

  • висока технологічність - воно функціонує відповідно до сучасних технологічних принципів, відрізняється максимальною ефективністю;
  • добротність і якість - ми продаємо обладнання, інвентар від відомих перевірених зарубіжних і вітчизняних виробників, які займають на ринку високі рейтингові позиції;
  • величезний асортимент - у нас ви зможете знайти всі види і типи засобів пожежогасіння, комплектуючих;
  • доступна вартість - наші ціни нижчі, ніж в конкурентних компаніях, крім того, ми пропонуємо своїм покупцям вигідні розпродажі, цікаві акції.

Ми гарантуємо повну відповідність нашого протипожежного обладнання існуючої нормативної документації, а також пропонуємо його регулярне обслуговування, регламентований правилами техніки безпеки.

Якщо ви хочете мати сучасні засоби пожежогасіння, що дозволяють почати боротьбу з пожежею без зволікання, не допускаючи катастрофічних наслідків, купуйте високоякісне протипожежне обладнання за демократичною ціною у нас - це вигідно, розумно і надійно!