Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Автономна сигналізація - чому це один з найкращих варіантів захисту?

Часом власники підприємств і звичайні громадяни стикаються з проблемою раптового займання на виробництві або вдома, і назвати щасливчиками можна тих, хто зміг це запобігти самостійно, коли вогонь не встиг перейти на інші локації. Пожежа - дуже небезпечно, важливо його запобігти або вчасно виявити, з чим справляється автономна сигналізація. Даний вид автоматизації повинен бути невід'ємним елементом на будь-якому об'єкті, адже саме він здатний забезпечити безпеку приміщення, майна і людей.

Принцип роботи автономної сигналізації

На сьогоднішній день такий пристрій встановлено практично повсюдно, так як воно показало себе найбільш ефективно при боротьбі із загорянням. В даний час подібні системи дуже різнотипні, вони допомагають відреагувати на будь-який фактор, що передвіщає загоряння:

  • висока концентрація диму в повітрі;
  • різке підвищення температурних показників;
  • наявність в повітрі високого відсотка чадного газу.

Автономна сигналізація здатна не тільки оповістити про початок пожежі, а й автоматично ввести в дію установки з пожежогасіння, при цьому відключивши вентиляцію, припинивши подачу кисню в приміщення, активізувавши захист від диму.

Основні переваги використання


Безумовно, найголовнішим плюсом автономної сигналізації є те, що вона швидко реагує і виявляє пожежа на ранніх стадіях, що дозволяє зберегти людське життя, майно. Крім того існують ще кілька позитивних факторів, які не змусять вас засумніватися в правильності придбання такого пристрою.

  1. Вся інформація про обстановку на поточний час систематизована.
  2. При виявленні зміни температури або виявленні диму максимально оперативно спрацьовує автоматична система пожежної сигналізації, яка сповіщає працівників про те, що трапилося лихо.
  3. Простота монтажу, демонтажу.
  4. Приємна цінова політика.

Особливістю системи є велика кількість додаткових датчиків, інформація від яких надходить на центральну панель.

Чи можна самостійно встановити протипожежну автоматичну систему?

Безумовно немає! Монтажем та демонтажем повинні займатися виключно висококваліфіковані фахівці, які правильно розрахують, розмістять потрібні датчики. Найчастіше процес установки проводиться в кілька етапів, які вимагають обережності, особливої ​​уважності. Щоб автономна сигналізація правильно функціонувала, вона повинна бути встановлена ​​професіоналом.


Щоб придбати таку систему, ви можете зателефонувати за телефонами або подати заявку на офіційний сайт нашої фірми. Менеджери компанії оперативно вам зателефонують, розкажуть все нюанси подальшої покупки. Ми надаємо широкий спектр послуг, тому не соромтеся задавати питання, ми з задоволенням відповімо на них і допоможемо вирішити будь-яку проблему.


Варто відзначити, що FireSecurity працює успішно на ринку більше п'яти років, займаючи лідируючі позиції, завдяки якісним системам і приємною вартості, професійної установці, обслуговуванню. Доставка пристроїв здійснюється в будь-яке місто України.