Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Автоматичні установки порошкового пожежогасіння

Чим більшу площу має об'єкт, тим сильніше його необхідно захищати від вогню. Це викликано тим, що на великому об'єкті завжди чимало обладнання, меблів, і що найважливіше - людей, які в разі пожежі можуть серйозно постраждати і навіть загинути. Також, чим більша площа, тим більшу дистанцію потрібно подолати для евакуації. Велике приміщення, велике скупчення людей і пожежа - практично гарантовано стануть джерелом паніки і хаосу. Тому систему пожежної безпеки потрібно ретельно продумувати і краще це доручити професіоналам.

Одним з найбільш правильних рішень в оперативному гасінні загоряння є автоматичні установки порошкового пожежогасіння. Вони добре зарекомендували себе на багатьох об'єктах і прекрасно справляються з гасінням, шляхом припинення доступу кисню до об'єкту горіння.

Автоматичні установки порошкового пожежогасіння: гідності

Гасіння пожежі шляхом розпилення вогнегасної порошку давно зарекомендувало себе з позитивного боку. Приклад тому - величезна популярність порошкових вогнегасників. Ось кілька аргументів на користь автоматичних установок порошкового пожежогасіння:

  • Невисока вартість. Порошкове гасіння пожежі має цілком помірну вартість, як в порівнянні з можливими втратами, так і в порівнянні з іншими варіантами пристроїв для гасіння вогню.
  • Хороша ефективність. Як тільки спрацьовують датчики задимлення і головний пристрій запускає систему пожежогасіння, автоматичні установки починають розпорошення порошку. Це відбувається буквально за лічені секунди, тому полум'я не встигає розгорітися і принести істотної шкоди.
  • Швидке гасіння пожежі. Порошок моментально осідає на поверхні, утворюючи щільну завісу, яка не пропускає кисень. А, як відомо, в більшості випадків побутових пожеж, горіння відбувається саме при наявності кисню.
  • Можливість дозаряда. Порошок можна дозаправити в будь-який момент, це не становить труднощів.

Всі ці переваги роблять порошкове гасіння пожеж найбільш затребуваним і часто вживаним на підприємствах різного рівня. Але є у цього методу і недоліки, про них поговоримо нижче.

Автоматичні установки порошкового пожежогасіння - недоліки

Як вже говорилося, автоматичні установки порошкового пожежогасіння мають не тільки гідності, а й недоліки. Їх небагато, але їх необхідно враховувати. Ось основні:

  1. Необхідність повної екстреної евакуації людей. Порошок категорично не можна використовувати в приміщенні з людьми, тому важливо подбати про те, щоб люди були евакуйовані до початку розпилення.
  2. Мінімальна видимість під час розпилювання. У процесі розпилення, порошок всюди, в тому числі і в повітрі. Це дуже ускладнює видимість і пошук шляхів відступу для тих, хто не встиг евакуюватися. Тому на об'єкті обов'язково повинні бути підсвічуються таблички з вказівкою напрямку евакуації, а персонал повинен знати план дій під час пожежі.
  3. Серйозне забруднення. Порошок сильно в'їдається, забивається в кожну щілину. Це може пошкодити предмети інтер'єру і техніку. Тому важливо підтримувати систему в повністю справному стані, щоб не допустити випадкового спрацьовування.

У нас ви можете не тільки замовити автоматичні установки порошкового пожежогасіння, а й отримати консультації по їх підбору і установки. Також можливе виконання всього комплексу робіт для забезпечення пожежної безпеки на вашому об'єкті. Звертайтеся!