Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Аудит пожежної безпеки

З вогнем жарти погані. Ця прописна істина знайома абсолютно всім з раннього дитинства. Це призводить до інтуїтивної обережності в життя і до того, що пожежі трапляються нечасто. З одного боку, такий стан речей дуже радує. Але з іншого, нечасті появи пожеж призводять до того, що багато хто вважає, що з ними це однозначно не станеться і дозволяють собі недбалість в питанні пожежної безпеки. Тим більше, що заходи запобігання пожежі та екстреної боротьби з ним - досить витратний захід. Ось і з'являється бажання заощадити. Нерідко аудит пожежної безопасностіпроводітся «для галочки» і лише номінально.

Однак, як показує практика, підсумком можуть послужити значні затрати - аж до повного розорення і значного шкоди життю і здоров'ю людей. Важливо пам'ятати, що правила пожежної безпеки не дарма винайшли. Вони потрібні, в першу чергу, для захисту вас самих. Тим більше, що від пожежі не відкупишся і на переговори він не йде.

Аудит пожежної безпеки: чому і для чого потрібен?

Відганяйте геть від себе думку з розряду «і так зійде». Дуже добре, якщо ваш об'єкт повністю обладнаний відповідно до правил пожежної безпеки. Однак цього мало. Навіть для самих міцних і надійних матеріалів час безжально, і вони втрачають свої початкові властивості. Наприклад:

  • Пожежні шланги. Шланги для гасіння пожежі потрібно перемотувати і проводити їх обстеження не рідше 1 разу на півроку. Справа в тому, що, перебуваючи в спокої в змотаним стані, шланги заламувати. Також можливо злежування і пересихання. Це призводить до того, що навіть жодного разу не використаний раніше шланг може бути неефективним. І, проводячи своєчасно аудит пожежної безпеки та перемотування шланга, можна, по-перше, не дати йому злежатися, а, по-друге, своєчасно виявити проблему і зробити заміну.
  • Вогнегасники. Їх теж дуже уважно потрібно контролювати - по вазі вогнегасної речовини та терміну придатності. Як правило, контроль здійснюється один раз на рік. При необхідності, тоді ж проводиться і дозаправка. Але це тільки за умови того, що не було за цей проміжок пожежі і випадкового спрацьовування вогнегасника. Якщо це мало місце бути - необхідно терміново робити заміну або дозаправку, не чекаючи чергового аудиту або неприємної ситуації.

Перевірка повинна проводитися і за всіма іншими системами оповіщення про пожежу та пожежогасіння. Бажано, це поєднати і до вчення персоналу і навчальної тривогою - так ви підвищите безпеку об'єкта в рази.

Аудит пожежної безпеки і дозакупки необхідного за вигідною ціною

Наша компанія займається постачанням та встановленням обладнання для гасіння пожеж. Наші фахівці допоможуть виконати аудит і дефектовку, з подальшою заміною непридатних елементів. Довіряючи нам, не прогадаєте! В особі наших фахівців знайдете надійних партнерів. Порадують і ціни - все товари оригінальні, мають необхідні пломби і сертифікати, при цьому коштують доступно. Звертайтеся!