Рано чи пізно, але питання по пожежної безпеки виникають у кожного. Про неї піклуватися потрібно не тільки на великих промислових об'єктах, а й навіть на найменших торговельних точках і навіть у себе вдома. Вогонь не вибирає людей за рівнем достатку, віком, статтю або соціальним статусом. Він не зважає на вашій життєвій ситуацією, зручно вам зараз чи ні. При цьому вогонь завжди застає зненацька і несе за собою істотні втрати. Пожежа - це непоправні фінансові збитки, це шкоди здоров'ю. А іноді він і зовсім забирає життя.
Все це не просто напутні промови, а привід замислитися над тим, як убезпечити себе. Як то кажуть: попереджений - значить озброєний.
Самі поширені питання з пожежної безпеки
Тут поговоримо про те, які найпопулярніші питання по пожежної безпеки присутні у наших клієнтів і розберемо їх:
• Чи захистить пожежна сигналізація від вогню? Сама по собі пожежна сигналізація не захистить від вогню. Вона являє собою систему датчиків, що спрацьовують на задимлення. Ці датчики можуть бути як провідні, так і бездротові. Всі вони підключаються до головного пристрою, яке передає сигнал тривоги на пульт охорони або безпосередньо в пожежну службу. Це дозволяє максимально швидко приступити до гасіння полум'я і полегшує цей процес.
- Датчики встановлювати провідні чи ні? За великим рахунком тут більше питання естетики. Якщо у вас вже закінчений ремонт, і ви не хочете, щоб було видно дроти, то потрібно ставити бездротову систему. Якщо ж хочете заощадити - вибирайте бездротової тип. Правда в останньому варіанті потрібно дуже уважно стежити за тим, щоб батарейки завжди були справні. А що стосується працездатності, то обидва варіанти однаково хороші.
- Чи достатньо пожежної сигналізації? Так як будь-яку пожежу легше гасити поки він не розгорівся і дорога кожна секунда, то сподіватися лише на сигналізацію нерозумно. Набагато правильніше буде доповнити її засобами пожежогасіння - як мінімум, вогнегасниками. Вони бувають різних видів і вибір залежить від того, що і в яких обсягах потрібно гасити.
- Як часто потрібно проводити ревізію коштів для пожежогасіння і чи потрібно це робити, якщо інвентар не використовувався. Тут вже однозначну відповідь: потрібно, причому в будь-якому випадку. В ідеалі, ревізія проводиться 2 рази на рік, але не рідше, ніж 1 раз на рік. Її необхідність викликана тим, що, наприклад, пожежні шланги злежуються і розтріскуються, вогнегасники втрачають свій обсяг, а датчики можуть виходити з ладу. Все це не помітно на перший погляд і виявляється лише при ретельному огляді. До речі, скористатися цією послугою ви теж можете, звернувшись до нас.
- Пожежна безпека обійдеться дорого? Так, недешево. Навіть незважаючи на цілком прийнятні ціни в нашому магазині. Однак відсутність спеціальних засобів і недотримання правил пожежної безпеки однозначно обійдеться вам дорожче, і така економія не є розумною.
Питання по пожежної безпеки: кому доручити?
Якщо ви не хочете уважно вникати в питання пожежної безпеки, краще довіритися професіоналам. Ми із задоволенням запропонуємо свої послуги і виконаємо всю роботу комплексно. Наші співробітники виїдуть на ваш об'єкт, оглянуть його, запропонують найактуальніші варіанти вирішення проблеми, виходячи з наявного бюджету. Також візьмемо на себе доставку і установку устаткування, забезпечимо гарантійне та пост-гарантійне обслуговування. З нами завжди вигідно і зручно!