З вогнем жартувати не варто. Як, в іншому, і сподіватися на те, що вас ця стихія не зачепить і пожежа не трапиться. Привести до нього може що-завгодно. Часто це людський фактор або недбалість. Але і у дуже відповідальних педантичних людей пожежі - явище нерідке. Займання може початися, наприклад, від замикання електропроводки - а цього не передбачиш. Тому настійно рекомендуємо подбати про запобігання серйозних наслідків. Тим більше, що зараз для цього є маса можливостей. Навіть види пожежної охорони представлені широко.
На нашому сайті ви зможете знайти всі необхідні комплектуючі для гасіння пожежі, а також для оповіщення про його початку. З цими пристроями безпеку підвищується в багато разів.
Види пожежної охорони в Україні
Всі знають про те, як виглядає пожежна машина і пожежний розрахунок. Але от про те, що види пожежної охорони представлені не однією організацією - відомо не всім. Давайте ж розберемося, які підрозділи існують і до кого звертатися за допомогою:
- Державна. Ці підрозділи створюються у великих містах або тих населених пунктах, де виникнення пожежі найбільш ймовірно. Список таких підрозділів і їх місця дислокації затверджується МНС спільно з Кабінетом Міністрів. Фінансування проводиться з державного бюджету.
- Відомча пожежна охорона. Вона створюється на базі найбільш значущих для держави відомствах, в тому числі на тих, де існує найбільша вірогідність можливої пожежі. Перелік відомчих розрахунків створюється Кабінетом Міністрів. Фінансування здійснюється з державного бюджету.
- Місцева пожежна охорона. Вона створюється на території тих населених пунктів, де немає державної пожежної служби. У цьому випадку все фінансування і витрати на матеріально-технічне забезпечення проводиться за рахунок місцевого бюджету. У деяких випадках така служба може бути створена в межах одного населеного пункту, а в деяких - під її опікою перебувають відразу кілька невеликих населених пунктів.
- Добровільна пожежна охорона. Цей вид пожежної охорони створюється на підприємствах будь-якої форми власності в двох випадках. Перший - наявність в штаті 25 і більше осіб. Другий - пожежонебезпечна ситуація на підприємстві. Така охорона створюється в обов'язковому порядку, незалежно від наявності державної пожежної служби поблизу. Її фінансування в повній мірі лягає на підприємство.
Види пожежної охорони для дому та підприємства
Якщо не говорити про те, які саме відомства існують і повинні займатися гасінням пожеж, а про те, як саме ви можете йому протистояти, можна згадати масу сучасних гаджетів і пристосувань. Найбільш базовими є вогнегасники і датчики задимлення. Ці нехитрі всім відомі вироби мають цілком прийнятну вартість і доступні абсолютно всім без винятку, тому нехтувати ними не рекомендуються - такі прості речі можуть врятувати життя.
В асортименті нашої компанії є все для вашої безпеки. Звертайтеся, проконсультуємо і допоможемо вибрати кращий варіант!