Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Скоби каналізаційніСкоби каналізаційні

Каналізаційні скоби - одна з обов'язкових складових каналізації, адже в умовах специфічного каналізаційного приміщення сходинки - це розкіш, яку неможливо дозволити, до того ж вони є небезпечними по нормам експлуатації. Альтернатива - скоби каналізації, що забезпечують можливість безперешкодного спуску і підйому. Але важливо розібратися в тому, як правильно вибирати такі вироби для максимальної довговічності.

Каналізаційні скоби: призначення, матеріал виготовлення

Пожежна сигналізація «під ключ» - гарантія безпеки і оперативного реагування в разі виникнення небезпечної ситуації з пожежами. Але, крім цього під час пожежі важливо, щоб і інші системи працювали безвідмовно, в тому числі і каналізаційна.

Каналізаційні скоби представляють собою металеві конструкції, що нагадують і використовуються в якості сходинок. Найчастіше основним матеріалом їх виготовлення є сталь, а зверху вона додатково покрита пластиком. Це необхідно для попередження появи корозії і розсипання. Альтернативний матеріал - нержавіюча сталь, що гарантує довговічність експлуатації, стійкість до вологи.

При установці потрібно постаратися мінімізувати вологість і домогтися хоча б мінімального обігріву для максимального продовження терміну служби виробів. Якщо ж скоби будуть перебувати в умовах підвищеної вологості, при частому або навіть постійному контакті з водою, то, незважаючи на їх високу якість, висока ймовірність швидкого виходу з ладу, руйнування.

Переймаючись питанням, що потрібно врахувати при виборі каналізаційних скоб, звертайте увагу на три основні чинники:

  • віддавайте перевагу цілісним комплектуючих, а не їх звареним аналогам;
  • завжди вибирайте максимальну якість, не намагаючись заощадити на матеріалі;
  • враховуйте репутацію заводу-виготовлювача, щоб домогтися максимального продовження терміну служби.

Монтаж пожежної сигналізації складається з трьох основних етапів - обстеження об'єкта для збору необхідних характеристик, як готувався проект, монтаж з подальшою настройкою. Якщо говорити про каналізаційних скобах, їх установка - більш просте заняття, але навіть його довіряти краще професіоналам.

Монтаж скоб виконується за монолітною технологією в момент установки кілець шахти. Використовується для цих цілей цементний розчин. Альтернативний спосіб монтажу - вбивання скоб із задіянням дюбелів.

Чому варто купити скоби каналізаційні у нас?

Якщо вам необхідно купити скоби каналізаційні, пропонуємо заглянути в інтернет-магазин Fire Security. В наявності завжди необхідну кількість виробів високої якості з того матеріалу, що ви оберете. Ми співпрацюємо безпосередньо з перевіреними виробниками, уникаючи посередників, в результаті чого ви можете розраховувати на мінімальні розцінки. При необхідності ми завжди готові надати нашим клієнтам безкоштовну консультацію в телефонному режимі, розповісти про будь-якому обладнанні або зорієнтувати по особливостям експлуатації.

В категорії немає товарів

Ціни на Скоби каналізаційні в Київі 2021

Скоби каналізаційніВартість