Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Модулі порошкового пожежогасіння


Сравнение товаров
Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

На даний момент існує маса варіантів для гасіння пожеж. Установки і модулі можуть мати різне наповнення і діюча речовина. Можуть відрізнятися по швидкості впливу і принципом пожежогасіння. Але серед них усіх найпопулярнішими є саме агрегати з порошковим наповненням. У нас ви можете замовити автоматичні модулі порошкового пожежогасіння. Вони представлені у великому асортименті, і ви точно знайдете те, що потрібно для вирішення вашого завдання.

Чому варто вибратьавтоматіческіе модулі порошкового пожежогасіння?

Порошкові модулі підходять для гасіння всіх класів пожежі. Вони впораються з вогнем будь-яких масштабів, підходять для використання в будь-яких приміщеннях. У тому числі і тих, що зберігають в своїх стінах цінні речі.

Автоматичні модулі порошкового пожаротушеніямогут використовуватися:

В складських приміщеннях. Незалежно від типу складованого майна.

  • На промислово-виробничих об'єктах.
  • У готельному секторі.
  • На навчальних об'єктах.
  • В офісних приміщеннях.
  • У музеях.
  • В кінотеатрах.
  • У житловій зоні.

Порошкові установки для гасіння пожеж безпечні для людей і не завдадуть великої шкоди при попаданні на людину. Їх можна використовувати і в непровітрюваних приміщеннях.

Призначення автоматичної установки пожежогасіння

Дані пристосування дуже ефективні і допомагають спростити дотримання пожежної безпеки. Ці установки здатні автоматично управлятися з пульта управління і мінімізують вплив людського фактора, а, значить, більш ефективні. Призначення автоматичної установки пожежогасіння таке:

Зниження температури горіння. Порошок під впливом високої температури розкладається і починається реакція.
Запобігання доступу кисню. Порошок густо покриває вогнище горіння і не допускає надходження до нього кисню, що сприяє загасання полум'я.
Локалізація вогнища горіння. Під впливом порошку, полум'я не може поширюватися і починає затухати.
Єдиний мінус порошкових установок - їх наповнювач має дуже дрібну фракцію. Тому порошок потрапляє в усі щілини і його неможливо звідти дістати. Також мінусом є те, що дані установки при роботі зводять видимість практично до нуля, нічого не видно навіть на відстані до півметра. Це може призвести до паніки і утруднити евакуацію людей, що обов'язково слід враховувати.

У нас ви можете купити автоматичні установки таких типів кріплення:

  • Стельові. Вони гарантують максимальне охоплення і найбільш якісне пожежогасіння.
  • Настінні. Зручні в розміщенні і перевірці працездатності, кріпляться на спеціальні кріплення, які також доступні до покупки на нашому сайті.
  • Підлогові. Легко розміщуються і прості у використанні.

У нас ви можете замовити автоматичні модулі для гасіння пожеж за найкращими цінами з доставкою по всій території України. Замовляйте!

Часті питання про Модулі порошкового пожежогасіння 2021

Самые недорогие товары в категории: