Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пожежна служба в Києві

Пожежа - це неконтрольоване горіння, яке може виникнути в будь-який момент з різних причин. Наслідки бувають вкрай серйозні, адже вогонь знищує все на своєму шляху і може становити загрозу для життя людей. Не завжди виходить передбачити причини пожежі, адже іноді вони і не залежать від нас. Але слід прислухатися до порад фахівців, які рекомендують встановити сучасні засоби пожежогасіння, що здатні швидко усунути загоряння. У разі виникнення непередбачених обставин, це може врятувати не тільки ваше майно, а й життя.

Пожежна служба в Києві: головні завдання

Сьогодні обсяги виробництва і використовуваної нової техніки швидко збільшуються. Але навіть при всіх сучасних технологіях виникнення пожеж відбувається часто. Пожежна служба в Києві виконує важливі завдання - піклується про техногенну безпеку і діяльності цивільної оборони.

Надзвичайні ситуації техногенного характеру відбуваються через недостатню надійність техніки, допущених раніше помилок, пов'язані з діяльністю людей. Це можуть бути аварії, пов'язані з біологічними, хімічними, радіоактивними речовинами.

Діяльність служби цивільної оборони спрямована на те, щоб захистити матеріальні і нематеріальні цінності від можливої ​​небезпеки. Це можуть бути техногенні або природні надзвичайні ситуації, військові дії.

Щоб знизити ризик можливих втрат при виникненні НС, працівники служб пропонують ряд послуг, встановлюють сучасні засоби для захисту. Це дозволяє вчасно дізнатися про пожежу, приступити до гасіння і не допустити важких наслідків. Пожежна служба в Києві виконує наступні основні дії, спрямовані на забезпечення безпеки людей:

  • установка систем пожежної сигналізації та пожежогасіння;
  • послуга вогнезахисної обробки;
  • виявлення потенційно небезпечних об'єктів;
  • складання планів по локалізації та ліквідації пожежі в разі аварійних ситуацій;
  • страхування об'єктів, які мають високий рівень небезпеки;
  • підтримання системи цивільного захисту.

Також при необхідності співробітники можуть провести технічне обслуговування протипожежних і охоронних систем. Щоб бути впевненими в справності встановлених систем, не нехтуйте даними послугами, від яких може залежати ваше благополуччя.

Пожежна служба в Києві - як звернутися?

Якщо ви помітили у себе підозрілі об'єкти, вид яких не відповідає справного, не зволікайте і звертайтеся до фахівців Fire Security. Вони проведуть перевірку, усунуть причини небезпеки. Важливо встановити якісне протипожежне обладнання, яке відповідає всім необхідним стандартам. Для цього необхідно викликати співробітників, у яких є досвід, репутація і необхідна документація.

Ми - компанія, яка вже не перший рік надає свої послуги. Наші працівники професійно підходять до кожної поставленої задачі, дотримуються всі вимоги протипожежної безпеки. Звернувшись до нас, ви отримуєте гарантію в письмовому вигляді якості обладнання і роботи, що проводиться. Щоб зв'язатися з нами, ви можете відправити лист на вказану пошту або ж зателефонувати за номером, який є на сайті. Пожежна служба в Києві існує і працює, щоб ви були в безпеці!