Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

МотопомпиМотопомпи

Серйозна пожежа можна загасити лише за допомогою величезної кількості води або спеціального складу, який подається по пожежних рукавах. Стихійне лихо може статися на територіях, які не мають водопровідних магістралей, в такому випадку пожежна мотопомпа дозволяє здійснювати роботу при відсутності подачі електроенергії. Вона володіє невеликими розмірами і мобільністю використання.

Переваги обладнання

Мотопомпа - це насос, який функціонує з використанням двигуна внутрішнього згоряння, без застосування електричної мережі. Ступінь мобільності впливає на вигляд пристрою:

 • причіпна мотопомпа - грунтується на автомобільному причепі для транспортування легковим або вантажним транспортом;
 • пересувна - має самостійну базу на колесах, яку легко переміщати автомобілем або ручним перекочування;
 • переносна - легко транспортується вручну, так як має невеликий об'єм і габарити.

Дизель або бензин використовуються як пальне для мотопомп. Помпи, що вимагають дизельне паливо, мають вартість вище бензинових, але пальне для них дешевше. Потенційний ресурс двигуна дизельних установок більше, ніж у бензинових. При цьому мотопомпи на бензині компактніше, мають низький рівень шуму.

Характеристика пристроїв

Пожежні мотопомпи відрізняються здатністю підтримувати високий тиск. Ефективно загасити пожежу дозволяє тиск до 2 МПа і більше, довжина струменя - 30-80 метрів, витрата рідини при цьому - 1200 л / хвилину.

Пожежні мотопомпи мають наступні характеристики:

 • сила двигуна, яка вимірюється в кінських силах;
 • обсяг в кубічних сантиметрах;
 • вага;
 • габарити;
 • діаметри рукавів в дюймах.

Якщо ви вирішили купити мотопомпу, необхідно враховувати забрудненість рідини, що подається, так як деякі моделі використовують виключно чисту воду для гасіння. Виробники вказують допустимий розмір часток в технічних характеристиках. Забезпечити безпеку на підприємствах допоможе пожежна сигналізація під ключ. Вона дозволить виявити загоряння на самій ранній стадії і запобігти пожежі.

З чого складається пожежна сигналізація під ключ?

Вид пожежної сигналізації передбачає наявність наступних елементів:

 1. блоку приймальної системи;
 2. димових датчиків;
 3. датчиків температури;
 4. сповіщувача з ручним і автоматичним управлінням;
 5. табло з підсвічуванням.

У відповідності зі строгими правилами здійснюється монтаж пожежної сигналізації. При неможливою відкритої установки сигналізація поміщається в шафу з протипожежного матеріалу. Система повинна знаходитися на відстані не нижче, ніж півтора метра від поверхні підлоги. Кабелю розташовуються в такому безпечному положенні, щоб не виникали незручності пересування співробітників. Проводка повинна бути прихованою від оточуючих, щоб не псувати інтер'єр. Важливо виключати можливість пошкоджень кабелю. Також важливо забезпечити пожежну сигналізацію резервним джерелом електроенергії.

Ккомпанія Fire Security пропонує замовити установку пожежної сигналізації на вашому об'єкті. Ми надаємо якісний монтаж системи з повним комплектом дозвільних документів, відповідних законодавчих норм.

В категорії немає товарів

Ціни на Мотопомпи в Київі 2021

МотопомпиВартість