Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

ЗливоприймачіЗливоприймачі

Зливоприймачі, які також називаються дощоприймачі, - це одна з різновидів каналізаційних люків. Основне завдання - забезпечення безперебійної роботи водостоків, попередження попадання в стік крупного сміття та будь-яких сторонніх предметів. Також за допомогою цих предметів забезпечується безпека пішохідного та автомобільного руху.

Зливоприймачі: призначення і класифікація

Пожежна сигналізація «під ключ» обов'язково включає до складу і зливоприймачі, які забезпечують оперативний відтік води в разі необхідності гасіння пожежі. Це необхідно, щоб уникнути таких небезпечних процесів, як затоплення або підтоплення. Інші компоненти пожежної сигналізації - датчики диму, приймальний блок системи, температурні датчики, сповіщувачі автоматичного і ручного управління, світлові табло.

Зливоприймачі можна класифікувати за формою, розміром, вагою і діаметру. Залежно від цих параметрів і формується вартість виробу, необхідність купити зливоприймачі того чи іншого класу. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, але найбільш затребуваний чавун. Переваги чавунних дощоприймачів:

  • можливість монтажу на міських дорогах з інтенсивним рухом транспорту;
  • здатність витримувати механічні навантаження понад 2 тонн;
  • висока стійкість до постійних температурних перепадів і агресивного впливу води;
  • тривалий термін служби;
  • велика пропускна здатність для потоків;
  • несприйнятливість практично до всіх негативних факторів навколишнього середовища.

Перевагу мають чавунні зливоприймачі для каналізаційної системи дорожнього типу. Все завдяки здатності легко витримувати значні механічні навантаження, в тому числі і від транспортних засобів.

Монтаж пожежної сигналізації виконується в кілька етапів.

  1. Обстеження об'єкта зі збором характеристик і розробка техзавдання.
  2. Проектна підготовка з урахуванням індивідуальних особливостей.
  3. Установка устаткування і його подальша настройка в повній відповідності з техзаданием.

Зливоприймачі також потрібні для коректної роботи каналізаційної та пожежної системи. Тому їх вибору і подальшій установці потрібно приділяти особливу увагу.

Чому купити лійку у нас вигідно?

Якщо вам необхідно купити зливоприймачі або пожежне обладнання, варто звернути увагу на перевірену компанію з багаторічним досвідом і чудовою репутацією. Такою є компанія Fire Security, що надає послуги на ринку вже не перший рік і встигла завоювати популярність у клієнтів. Сигналізація пожежного типу «під ключ» здається клієнтові з необхідними дозвільними і погоджувальними документами, що базуються на нормах чинного законодавства.

Звертаючись в Fire Security, ви віддаєте перевагу професіоналізму, доступними цінами і високій якості обслуговування. Крім монтажних робіт ми проводимо технічне обслуговування пожежної сигналізації, усунення несправностей і продаж окремих видів устаткування на вигідних умовах.

В категорії немає товарів

Ціни на Зливоприймачі в Київі 2021

ЗливоприймачіВартість