Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Каналізаційні люки


Сравнение товаров
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Каналізаційні люки

Доступ до інженерних мереж та комунікацій, розташованим під землею, забезпечують каналізаційні люки. Крім того, що вони є елементами безпеки, запобігаючи потрапляння в колодязі сторонніх предметів, падіння тварин і людей, люки також служать захистом від несанкціонованих проникнень зловмисників в підземні комунікації.

Типи каналізаційних люків, їх характеристики

Люки призначаються для різних типів підземних комунікацій, і саме тому їх розрізняють на:

  • побутові каналізаційні, позначаються буквами ГК або К;
  • водопровідні, маркуються буквами В або ГВ, ВД;
  • кабельні телефонні, мають літери ГТС, ТС, К або Т;
  • зливової каналізації або дощоприймачі, маркуються Д, ДК;
  • газопровідні, можлива маркування літерами МГ і жовтий колір люка;
  • теплопровідні, маркуються буквами ТЗ;
  • пожежний гідрант підземний, позначається буквами Г і ПГ.

Розмір і конфігурація люків залежить від інженерних споруд, для яких вони використовуються. По конфігурації вони можуть бути круглі (найчастіше), квадратні і прямокутні.

Сьогодні купити каналізаційні люки можна з наступних матеріалів: чавун, залізобетон, пластик, композит, полімер-піщані суміші, гуму. Чавунні конструкції вважаються найнадійнішими і найбільш довговічними. Вони виносять навантаження більше 90 тонн і стійкі до різкого перепаду температури. Мають найдовший термін експлуатації, тому встановлюються на автострадах з інтенсивним рухом. З мінусів можна виділити:

  1. досить високу вартість;
  2. велика вага;
  3. цінність для збирачів металобрухту, що підвищує ймовірність розкрадання.

Залізобетонні люки вогнетривкі, міцні, але, на відміну від чавунних, зовсім не уявляють цінності. Пластикові виділяються екологічністю, довговічністю і не дуже високою вартістю виробів. Вони не призначені для зон з інтенсивним рухом, але затребувані в зоні доріжок для пішоходів, приватних дворів, насаджень.

Композитні відрізняються довговічністю, зручною конструкцією, стійкістю до вицвітання, великих навантажень (до 40 тонн), легкістю і низькою вартістю, якщо порівнювати з чавунними. Полімерно-піщані же виготовляються шляхом гарячого пресування. Вони константни до атмосферних опадів і призначаються для інженерних колодязів зелених зон, піших доріжок. Гумові люки зручні в експлуатації, безшумні, не схильні до корозії.

Де купити каналізаційні люки?

Наша компанія пропонує каналізаційне обладнання для всіх типів інженерних комунікацій. У тому числі у нас можна замовити і придбати люки, що виготовлені з потрібного матеріалу в необхідному розмірі, необхідному кількості.

Крім цього, компанія Fire Security надає послуги «Пожежна сигналізація під ключ». Ми маємо необхідні знання, обладнання та досвід, щоб проектувати сучасні системи, здійснювати монтаж і обслуговування пожежних і охоронних систем. Також при необхідності ми реалізовуємо окремі види пожежного обладнання на вигідних умовах. Монтаж пожежної сигналізації та співробітництво з Fire Security - це безпека вашого будинку і ваших близьких.

Ціни на Каналізаційні люки в Київі 2021

Каналізаційні люкиВартість
Каналізаційні люки за індивідуальними розмірами 0.00 грн