Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Каналізаційне обладнання


Каналізаційне обладнання

На сьогодні каналізація є важливим елементом інженерної комунікації будь-якого комерційного будівлі, приватного або багатоповерхового будинку. Без неї стає неможливим використання елементарних зручностей, а також порушується функціонування зливової каналізації. Для доступу до комунікаційних систем і забезпечення їх працездатності слід купити каналізаційне обладнання: люки різних типів, що залежать від призначення і виду інженерних систем, зливоприймачі та каналізаційні скоби.

Каналізаційні люки: матеріал виготовлення

Оглядові колодязі, службовці проходами до підземних інженерних комунікацій, слід обладнати люками. Вони виготовляються з різних матеріалів, але самим надійним і затребуваним як і раніше залишається чавун: він володіє високою зносостійкістю, довговічністю.

Для приватних домоволодінь можна використовувати пластикові або гумові каналізаційні люки, так як навантаження на них обмежена, а функціональність і вартість подібних пристроїв радує власників.

Зливоприймачі, їх характеристика

Зливоприймачі або як їх ще називають - дощоприймачі є важливими вузлами зливової каналізації. Вони забезпечують безперебійну роботу водостоку, приймаючи з поверхні потоки води, що утворилися в результаті сильних дощів або танення снігу. Крім того, зливоприймачі не дають можливості потрапляти в водостік сторонніх предметів, крупному сміттю, при цьому вони абсолютно безпечні для пішохідного або автомобільного руху.

Сучасні зливоприймачі виготовляють з самих різних матеріалів: чавуну, бетону, пластику, алюмінію або пропілену. Для приватних домоволодінь і тротуарів можна використовувати конструкції з пластика, алюмінію, пропілену. Таке обладнання не іржавіє, добре захищає дорожнє покриття від застою води. Лійку чавунний - надійний варіант для автостоянок, міських і магістральних автодоріг. Він відрізняється довговічністю і стійкістю до навантажень.

Дощоприймачі відрізняються не тільки матеріалом, але і формою, розміром, вагою і витримується навантаженням. Залежно від перелічених параметрів, змінюється і ціна виробу.

Скоба каналізаційна - необхідна частина каналізації

Звичні сходинки в інженерних комунікаціях замінюють скоби. Вони встановлюються монолітно або на цементний розчин, за допомогою дюбелів при установці кілець шахти.

Основним матеріалом для виробництва каналізаційних скоб служить сталь, яка для довговічності покривається пластиком. Обладнання з нержавіючої сталі або сталі, покритої пластиком, встановлюють в колодязях з високою вологістю, де відбувається частий контакт з водою. Для колодязів сухого типу з мінімумом вологості достатньо вибирати сталеві екземпляри з фарбуванням, економлячи на більш дорогих скобах з антикорозійним покриттям.

Де і як вигідно і надійно купити каналізаційне обладнання?

В інтернет-магазині Fire Security ви можете вибрати і купити каналізаційне обладнання: люки будь-якого призначення, зливоприймачі та каналізаційні скоби за вигідною ціною зі швидкою доставкою по всіх регіонах України.

Наша компанія зарекомендувала себе, як надійний партнер по продаже оборудования для пожежогасіння, вона виконує проектування і монтаж пожежної сигналізації для виявлення перших ознак загоряння і попередження на початковому етапі. Якісне обладнання та пожежна сигналізація під ключ - ось гарантія вашої безпеки.

Ціни на Каналізаційне обладнання в Київі 2021

Каналізаційне обладнанняВартість