Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Генератори вогнегасного аерозолюПожежа - величезна незламна сила, впоратися з якою буває складно навіть спеціально навченим професіоналам своєї справи. Стихія вогню пожирає все на своєму шляху і швидко поширюється. Тому набагато мудріше буде подбати про запобігання надзвичайних ситуацій, а, якщо не вийшло, то про швидке реагування та гасінні пожежі. Для цього на даний момент існує маса засобів і одним з найбільш популярних є генератор вогнегасної аерозолю.
Дані пристрої прості в експлуатації і практично безвідмовні. Вони практично моментально діють і швидко борються з полум'ям. На сайті нашого онлайн-магазину представлений великий вибір генераторів. А наші фахівці із задоволенням розкажуть про представлені товари і допоможуть визначитися з вибором.
Генератор вогнегасного аерозолю АГС: переваги

Дані вироби користуються величезним попитом серед клієнтів. Найчастіше генератор вогнегасної аерозолю АГС встановлюється на великих об'єктах: виробничих і складських базах, торгово-офісних центрах. Їх переваги очевидні:

  • Простота застосування. Генератори можуть розпорошуватися, як ручним методом, так і входити до складу автономних систем пожежогасіння, керованих централізовано.
  • Можливість гасіння пожеж на площах будь-якого обсягу. В асортименті є, як генератори для локалізації на площі менше 10 квадратних метрах, так і на тих, чиї масштаби вражають розмахом.
  • Великий діапазон робочих температур. Аерозольний генератор може витримувати перепади температур в 100 градусів. Вони працюють при температурі від -60 до +60 градусів за Цельсієм, що дозволяє використовувати їх і на відкритих ділянках і в приміщеннях без підігріву.
  • Швидка локалізація і гасіння пожежі. Аерозоль моментально заповнює простір і починається реакція, в ході якої вогонь не поширюватися і загасає.
  • Тривалий термін служби і відсутність необхідності в обслуговуванні.
  • Можливість використання в будь-яких типах об'єктів. Даний генератор може експлуатуватися і в житловій зоні, і в зоні приготування харчових продуктів.

Також явною перевагою можна назвати і те, що, незважаючи на масу достоїнств, така система пожежогасіння обходиться не дорого. Це чи не найдоступніший варіант на даний момент. До речі, крім великих стаціонарних установок, можемо запропонувати генератор вогнегасної аерозолю переносний.
Однак є у даного обладнання і мінуси. Наприклад, це неможливість перезарядки. При спрацьовуванні або по виходу терміну придатності, аерозоль необхідно замінити. Також недоліком є і те, що після спрацьовування, процес пожежогасіння неможливо зупинити до повного спустошення балону.

Де генератори вогнегасного аерозолю купити?

Наш магазин спеціалізується на продажу обладнання для пожежогасіння. В асортименті представлені різні моделі на основі різноманітних діючих сумішей. А ще пропонуємо генератори вогнегасного аерозолю купити за найбільш вигідними цінами з доставкою в будь-яку точку країни. Замовляйте!

В категорії немає товарів

Ціни на Генератори вогнегасного аерозолю в Київі 2021

Генератори вогнегасного аерозолюВартість