Work Time
Пн-Пт: с 8:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

Пусконалагоджувальні роботи пожежної сигналізації

Пусконалагоджувальні роботи пожежної сигналізації - це повноцінний комплекс дій, що включає регулювання і тестування приладів при впливі на них факторів зовнішнього середовища. Чинне нині законодавство твердить, що жодна будівля не повинна бути дозволена до експлуатації, поки в ній не буде встановлена ​​пожежна автоматична сигналізація.

Пусконалагоджувальні заходи являють собою фінальний етап монтажу, який проводять після повної установки протипожежного обладнання. Вони повинні проводитися в повній відповідності з наміченим планом дій і завершуватися підписанням документації.

Пусконалагоджувальні роботи і її етапи

Пусконалагоджувальні роботи пожежної сигналізації здійснюється в точній відповідності з обсягом і складом робіт, прописаних в експлуатаційній документації і технічному завданні, створеному виробником обладнання. Вона складається з двох етапів:

  1. Налагодження в автономному режимі.
  2. Комплексне налагодження.

На етапі автономної налагодження здійснюються такі маніпуляції:

  • перевірка виконаного монтажу, згідно з наявними паперами;
  • налагодження взаємозв'язків;
  • перевірка моменту, наскільки добре в системі проходить сигнал;
  • коригування робочих параметрів: все повинно повністю відповідати заявленим виробником вимогам і технічним документам;
  • коригування робочої зони: встановленого мовного і контролюючого обладнання;
  • виконання всіх необхідних отладок.

Після автономної здійснюється комплексна налагодження.

Пусконалагоджувальні роботи від компанії FireSecurity

Для кожної конкретної зони і датчика системи пусконаладка пожежної сигналізації виповнюється окремо. Вона в обов'язковому порядку повинна включати глибоку перевірку всього обладнання при відключенні об'єкта від електропостачання. Спеціаліст повинен виявити достатню кількість певних особливостей резервного джерела для виконання необхідних дій, передбачених технічною документацією. Простіше кажучи, - потужностей резервного акумулятора вистачатиме має для повної евакуації людей з конкретного будинку.

Пусконакладку вважають завершеною в той момент, коли відрегульовані всі передбачені проектом параметри і режими, що забезпечують надійну роботу охоронно-пожежної сигналізації, не спостерігається помилкові спрацьовування системи і збої. Обов'язково після виконаних маніпуляцій працівник складає акт, який підписується підрядником і замовником.

Звертайтеся в компанію FireSecurity, якщо бажаєте, щоб у вас вдома була здійснена професійна пусконаладка пожежної сигналізації або виконана згідно всіх державних вимог і норм пожежна сигналізація під ключ. Ми надаємо максимально якісні послуги, адже в нашому штаті працюють тільки високоспеціалізовані професіонали. Вони здатні виконати складні завдання різного рівня складності, попередньо проконсультувавши вас по телефону.